اعلامیه خط مشی و حفظ حریم خصوصی

اعلامیه خط مشی و حفظ حریم خصوصی O2Fit ، کاربران را نسبت به مسئولیتهای خود در این خصوص آگاه ساخته و آنان را مطلع می سازد که رفتاری را برگزینند تا اطلاعات شخصی شان مورد سوء استفاده قرار نگیرد .

این خط مشی رازداری، توسط شرکت داده پردازی اکسیژن ملل(سهامی خاص) ، مالک نرم افزارهای اکسیژن ،تدوین و به اجرا گذاشته شده است .

این سیاست ها ممکن است هر چند وقت یکبار ، اصلاح شده یا تغییر یابد. در صورتیکه تغییراتی در زمینه شیوه جمع آوری ، استفاده و یا انتقال اطلاعات ایجاد شود،از طریق اپلیکیشن و وب سایت اکسیژن فیت، نسخه جدید را به اطلاع شما می رسانیم. در صورتی که شما مدت 4 روز از سامانه O2Fit استفاده نمائید، به منزله آگاهی و قبول کلیه مفاد این اعلامیه تلقی می گردد . در صورتیکه O2Fit در صدد جمع آوری اطلاعاتی به جز موارد ذکر شده در این اعلامیه باشد، داشتن رضایت از طرف شما الزامی می باشد .

این بیانیه به موارد زیر اشاره دارد:

1- مجموعه اطلاعات شخصی

O2Fit اطلاعات شخصی شما را به منظور استفاده و افزایش کیفیت محصول خود ، در وب سایتها و برنامه های گروه اکسیژن جمع آوری و استفاده می نماید .

O2Fit اطلاعات شخصی شما را به هیچ عنوان با دیگران به اشتراک نخواهد گذاشت. در صورتیکه O2Fit در صدد توسعه تجارت خود ، از آنها استفاده نماید ، باید به گونه ای عمل کند تا کاربران شناخته نشوند .

اطلاعات کاربران شامل :

علاوه بر اطلاعات شخصی که لازمه ایجاد حساب کاربری می باشد ، ما اطلاعات استاندار O2Fitرا نیز جمع آوری می نماییم. از جمله

:

- داده های مرتبط با رژیم غذایی شخصی مانند : تولد ، قد و وزن ، جنس و جزئیات خاص غذاها و نوشیدنی هایی که شما مصرف میکنید و ورزش هائی که انجام می دهید و نتایج آزمایشات ارسالی شما

- آدرس ایمیل و یا شماره تلفن همراه

- آدرس آی پی ، نوع مرور گر و سیستم عامل مورد استفاده شما

- صفحات بازدید شده، مراجعه شده و وب سایت ها ، و تاریخ ها و زمان بازدیدها

- اطلاعاتی که با استفاده از ابزارهایی که در وب سایتها یا از طریق برنامه موجود است ، در دسترس عموم قرار می دهید یا به صورت عمومی ارسال می کنید.

- اطلاعاتی که ممکن است در پیام های کاربر به کاربر ارائه دهید.

- اطلاعات جمع آوری شده از تبلیغات با شرکت های شخص ثالث.

-

اطلاعات تکمیلی : اطلاعات شما ممکن است با اطلاعات اضافی از منابع دیگر ، از جمله منابع عمومی در دسترس ، تکمیل شود.

2- استفاده از اطلاعات شخصی

ما با اطلاعاتی که جمع آوری می کنیم محرمانه رفتار خواهیم کرد و بدون رضایت شما اطلاعات شناسایی شخصی شما را به اشتراک نمی گذاریم. ممکن است:

- اطلاعاتی را که بالقوه موجب شناسائی شما نشود را به اشتراک گذاریم مانند میانگین کاهش وزن کاربران و یا اطلاعات کلی درباره عادات غذائی ، رژیم های غذائی و ورزش ها. و این اطلاعات بر اساس آمارهای جمع آوری شده از داده ها ، گسترش می یابد و یا داده هائی که کاربر خاصی را مشخص نمی نماید.

- برای تحقق خدمات و محصولاتی که از ما درخواست می کنید.

- در صورت شرکت درچالش ها ، مسابقات و نظرسنجی ها ی O2Fit ، ممکن است تبلیغاتی را با سایر شرکتها به انجام رسانیم ، در این صورت هرگونه اطلاعات جمع آوری شده ممکن است با دیگر حامیان شرکت کننده ، به اشتراک گذاشته شود.

- به اشتراک گذاشتن داده های غیر قابل شناسائی کاربران در رویدادها و تحلیل بازار برای اهداف تجاری به منظور بازاریابی یا بهبود خدمات.

- در صورتی که بر اساس حکم قانون ، O2Fit ملزم به ارائه اطلاعات شخصی به مراجع ذیصلاح گردیده باشد

.

اطلاعات کاربران به عنوان بخشی از دارائی شرکت داده پردازی اکسیژن ملل (سهامی خاص) تلقی می گردد. لذا در صورت انجام یک انتقال تجاری ، مانند ادغام با شرکتی دیگر، یا فروش بخشی از دارائی شرکت داده پردازی اکسیژن ملل (سهامی خاص) ، سازمان مورد نظر موظف است با اطلاعات شخصی کاربران ، رژیم غذائی و یا چنین اطلاعاتی مطابق با این خط مشی رازداری رفتار نماید .

در بعضی شرایط ممکن است ما با پیمانکاران شخص ثالث برای انجام خدمات از طریق آنان اقدام نمائیم. در اینصورت تنها اطلاعات لازم برای انجام خدمات مورد نظر در اختیار آنان قرار خواهد گرفت ( برای مثال در مورد تحویل یک محصول فیزیکی به شما توسط پیمانکار ، نام و آدرس شما به پیمانکار ارائه می گردد ) و از کلیه پیمانکاران خواسته می شود تا در حفظ اطلاعات شخصی شما کوشا باشند .

با وجود تمام موارد فوق ، داده های جمع آوری شده کاربران ، بجز تبلیغات در زمینه بهبود سلامتی یا بمنظور تحقیق در زمینه بهداشت و سلامت، و یا سایر نرم افزارهای گروه اکسیژن استفاده نخواهد شد

.

3- امنیت اطلاعات جمع آوری شده

ما برای محافظت از اطلاعات شما در برابر نقض امنیتی، اقدامات احتیاطی تجاری را انجام داده ایم . به عنوان مثال ، ما اطلاعات شخصی رژیمی را در یک امکان دسترسی محدود و ایمن ذخیره می کنیم. و از فایروال های استاندارد و نرم افزارهای امنیتی که برای محافظت از امنیت و یکپارچگی اطلاعات طراحی شده اند، بهره می گیریم . با این وجود، تضمینی برای دسترسی به اطلاعات، افشا، تغییر یا نابودی اطلاعات شما نیست . با استفاده از O2Fit و برنامه ها و وب سایت ها و خدمات آن ، شما تائید می کنید که به درک این خطرات رسیده اید و در صورت بروز هر یک از موارد فوق ، شرکت داده پردازی اکسیژن ملل (سهامی خاص) را مقصر نمی دانید .

4 - حمایت از حریم خصوصی کودکان

سایت O2Fitt.com سایتی عمومی است و ما درصدد خدمت رسانی به کودکان نیستیم . اگر سن شما کمتر از 18 سال است ، شما مجاز به استفاده از وب سایت و یا نرم افزار O2Fit نیستید. ( مراجعه به مقررات عمومی حفاظت از داده ها (COPPA ( (. شرکت داده پردازی اکسیژن ملل ( سهامی خاص ) ، حساب کاربری چنین افرادی را مسدود خواهد نمود .

5 - استفاده از کوکی ها و فناوری ردیابی

کوکی ها دارای فایل های متنی کوتاهی هستند که بر روی هارد دیسک سخت افزار کاربر قرار گرفته و اطلاعات اولیه ای مانند برخی تنطیمات را در ورود دوباره به وب سایت ، جلوگیری از نیاز به ثبت نام مجدد در هر ورود به سایت ، دسترسی ها را سهل تر می سازند .

ما از کوکی ها برای بدست آوردن دانش استفاده از اینترنت، بهبود محتوا و تبلیغات، جمع آوری داده های سایتهای بازدید شده و در برخی موارد برای ارائه مطالب تخصصی استفاده می نمائیم .

برخی از تبلیغ کنندگان و شرکای تجاری ما، بعضی اوقات از آن استفاده می نمایند . O2Fit هیچگونه کنترلی بر کوکی های مورد استفاده تبلیغ کنندگان و شرکای تجاری خود ندارد .

اگر شما نمی خواهید از کوکی ها استفاده کنید، با غیر فعال کردن کوکی بر روی مرور گر خود، می توانید به این خواسته دست یابید . لازم به ذکر است که در این صورت ممکن است بخشی از وب سایت به درستی عمل ننماید .

6 - ارتباط با سایر وب سایت ها

وب سایت ما ممکن است با سایر وب سایتها در ارتباط باشد . توجه داشته باشید که ما مسئول شیوه های حفظ حریم خصوصی سایر سایت ها و شرکت ها نمی باشیم . لذا شما را به بررسی سیاستهای حفظ حریم خصوصی سایر سایت ها که از این طریق با آنها ارتباط برقرار می کنید ، تشویق می نمائیم . اقدامات و سیاستهای اشخاص ثالث در کنترل ما نیست .

7 - مبانی حقوقی و قانونی پردازش اطلاعات

ما در زمینه پردازش اطلاعات ، بر اساس مبانی زیر اقدام خواهیم نمود :

عملکرد قرارداد:

در صورتی که شما اقدام به ارتقاء برنامه از طریق وب سایت می نمایید ، شما باید الزامات ارائه مشخصات فردی مورد نظر O2Fit را رعایت کنید تا با درخواست شما موافقت گردد .

رضایت:

ما خود را مجاز به استفاده از برخی اطلاعات شخصی ارائه شده شما که در این اعلامیه خط مشی و حفظ حریم خصوصی ذکر شده است می دانیم و رضایت شما جلب شده است .

منافع مشروع :

استفاده از اطلاعات شخصی شما در جهت بهبود محصولات و خدمات برای اهداف تجاری یا پزشکی و سایر نرم افزارهای گروه اکسیژن که در راستای این خط مشی رازداری صورت گیرد، بخشی از منافع مشروع ما بوده که با رضایت شما محقق شده است .

پردازش اطلاعات:

پردازش اطلاعات کاربران نسبت به موقعیت جغرافیایی آنان و بر اساس محدودیتهای منطقه ای ، ترافیکی و ... بر اساس تصمیم گیری تیم فنی شرکت داده پردازی اکسیژن ملل (سهامی خاص)،با توجه به الگوریتم های تعریف شده تیم اکسیژن صورت خواهد گرفت .

8 - نگهداری داده ها و حذف اطلاعات

ما اطلاعات شخصی شما را تنها تا زمان تحقق اهدافی که بدان منظور جمع آوری و پردازش شده اند، از جمله: پاسخگوئی قانونی، نظارتی، حسابرسی و گزارشی حفظ خواهیم نمود .

سیاست ما،حفظ اطلاعات شخصی شما به مدت 6 ماه پس از حذف حساب کاربری یا عدم استفاده از حساب کاربری شماست . لازم به ذکر است که شرکت داده پردازی اکسیژن ملل ( سهامی خاص ) ، حق استفاده از اطلاعات شخصی کاربران در راستای این اعلامیه خط مشی به مدت بیش از 6 ماه را برای خود محفوظ می دارد .

ضمن خوش آمد گوئی به شما ، در صورت وجود هرگونه سوال یا پیشنهاد میتوانید با info@o2Fit.com تماس بگیرید .

تیم اکسیژن

آخرین بروز رسانی : 21 Jun 2020